Dobrodošli, Gost
Prosimo Prijava ali Registracija.    Ste izgubili geslo?
Pojdi na dnoStran: 1
TEMA: Oglaševanje na potenco
Oglaševanje na potenco pred 1 Leto, 9 Mesecev Karma: 0
Na tujih kabelskih kanalih, na katerih se občasno vklopijo tudi "slovenske" reklame oz. oglasi v slovenskem jeziku, sem pred kratkim zasledil reklamo za pralni prašek REX.
Poleg tega, da omenjeni prašek čisti, neguje ipd., hkratu tudi "ščiti pred novimi madeži".

Želel bi, da mi predstavniki Henkel Slovenija natančneje razložijo, kako me lahko njihov prašek zaščiti pred tem, da me natakar ponesreči polije s kavo.

Hvala!
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.

Odg:Oglaševanje na potenco pred 1 Leto, 9 Mesecev Karma: 0
Spoštovani,
samo v vednost: vaše vprašanje smo posredovali v Henkel. Ko dobimo odgovor, vam ga seveda posredujemo. Srečno!

Odg:Oglaševanje na potenco pred 1 Leto, 8 Mesecev Karma: 0
Spoštovani,
sedaj so nam iz Henkla posredovali odgovor. Glede "zaščite pred madeži" so nam pojasnili, da pralni prašek Rex vsebuje polimer SRP, za katerega laboratorijske raziskave kažejo, da naj bi oteževal lepljenje madežev na tkanino, kar naj bi pripomoglo k lažjemu odstranjevanju madežev.
Potrošniške organizacije tega (še) nismo preizkusile, zato resničnosti teh navedb ne moramo potrditi (ali ovreči). Po našem mnenju je trditev zaščita pred madeži nekoliko preveč tendenciozna, ker pomeni le večjo verjetnost, da se bo madež uspešneje odstranil, ne pa tudi dejstva, da se na oblačilo ne bo "prilepil".
Lepo vas pozdravljam!

Odg:Oglaševanje na potenco pred 1 Leto, 8 Mesecev Karma: 0
Spoštovani,
hvala za vaše poizvedovanje in vaš odgovor.
Ob razlagi proizvajalca, da v tkanini ostane nek polimer SRP, me je kvečjemu zaskrbelo oz. "zasrbelo", saj kot potrošnik ne morem izključiti možnosti, da tovrstne, meni neznane snovi prehajajo prek oblačil v mojo kožo in telo. Ampak to je že druga tematika....
Lep pozdrav!

Pojdi na vrhStran: 1